Заставнівське училище повезло допомогу воїнам аж до Львіського шпиталю

Гру 1, 2016 by

Заставнівське училище повезло допомогу воїнам аж до Львіського шпиталю

Учні та педагоги Заставнівського ВПУ №24 разом з представниками “Заставнівської волонтерської сотні” здійснили поїздку до Львівського військового госпіталю, щоб надати допомогу воїнам АТО, Викладачі кажуть, що кращого уроку з патріотизму для учнів й не придумаєш. У госпіталі на буковинських гостей чекали місцеві волонтери, які допомогли розфасувати у мішечки все чого навезли учні, які навчаються за фахом “Кухар, кондитер”.

Вони напекли 5 ящиків домашніх солодощів. Кожному воїну дістався один пакунок з солодощами і один з фруктами. Крім того для кожного придбані засоби особистої гігієни – мило, зубна паста, шампунь, вологі серветки, одноразові станки для бриття та футболки. Також волонтери привезли величезну кількість ліків і протези.

 Зустріли у шпиталі земляка, чернівчанин Станіслава Дороша, який був мобілізований 2014 року, у серпні 2015-го демобілізувався та згодом знов повернувся до своїх побратимів. Травму він отримав на полігоні і йому важко ходити. Дуже чекає одужання і повернення на фронт.

Related Posts

Tags

Share This

468 ad 404