Вперше на Буковині: спільний форум журналістів і суддів

Тра 17, 2017 by

Вперше на Буковині: спільний форум журналістів і суддів

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області запрошує представників столичних  медіа  та громадськості взяти  участь у Регіональному форумі  «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Захід буде проведено 22 травня 2017 року  у режимі  відеоконферензв’язку з першим  загальнонаціональним Форумом «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього», який відбуватиметься в Києві. Під час перегляду відеотрансляції форуму буде проведено учасниками регіонального форуму дискусія щодо покращення взаємодії судів та ЗМІ на Буковині.

Територіальне  управління  державної судової адміністрації, у співпраці з Апеляційним судом Чернівецької області, Господарським судом, окружним Адміністративним судом, регіональною школою суддів та спілкою журналістів Чернівецької області, є організатором проведення Регіонального форуму для представників судів та ЗМІ Буковини.

До  участі у  заході запрошуються представники обласних та районних ЗМІ.

ТУ ДСА звертається до головних редакторів ЗМІ забезпечити участь журналістів у Регіональному форумі «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього». Початок реєстрації учасників з 9.00, початок 9.30. Місце проведення – м. Чернівці, Садгірський районний суд, вул. Хотинська 3.

Журналістам будуть надані матеріали, що допоможуть налагодити роботу з судами для підготовки та збору інформації. Під час форуму, також, буде проведено інтерактивне опитування.

Друзі, захід такого формату проводиться вперше. Ми разом – судді та журналісти, у плідній співпраці, зможемо зробити нашу систему правосуддя прозорою і авторитетною. Довіра людей до судів – це наш спільний інтерес.

Початок роботи о 9:00. Забезпечується кава у перервах, обід, за потреби переїзд по місту Чернівці.

Довідки за телефоном 050 690 40 54

 

Related Posts

Tags

Share This

468 ad 404