Школяри з Кримського знайшли захист від війни на Буковині

Лют 15, 2017 by

Школяри з Кримського знайшли захист від війни на Буковині

Дружбі буковинців з дітьми Кримського передує історія волонтерських візитів буковинських священиків на схід. Отець Микола Йоник, отець Юрій Кав’юк з Кіцманя (УПЦ КП) відвідували Кримське, як волонтери допомагаючи нашим захисникам. Так отці навідалися до тамтешньої школи, познайомились з учителями та дітьми, і дали перші уроки духовності.

Духовне виховання дітей – це те, з чого розпочинається держава і суспільство. Не один раз у своїх проповідях митрополит Чернівецький і Буковинський Данило наголошував – Церква має бути присутньою у школах, має брати участь у вихованні дітей. Дитина, яка відвідує з батьками храм ніколи не вчинить злого у дорослому житті.

Школярі з фронтового селища Кримське, що на Луганщині вперше у своєму житті відвідали літургію, сповідалися і причащалися також вперше. Вражень було багато. Вони приїхали в Чернівці, втікаючи від нещадної війни і російських вбивць. Буковинська гостинність вразила малих українців зі сходу. Школярі з Кримського побували на літургії в дитячому храмі ікони Божої Матері Почаївської при соборному храмі прп. Параскеви Сербської. Це дитячий храм у якому прислуговують вихованці Недільної школи.

Відбулася зустріч з митрополитом Чернівецьким і Буковинським Данилом. Архієрей був щиро здивований, адже дітки зі сходу добре розмовляють українською мовою. Діти розповіли владиці, що впереше у своєму житті сповідалися і причащалися. Учителька, яка супроводжує дітей зізналася, що також вперше сповідалася.

Школярі з Луганщини разом з вихованцями Недільної школи займалися у навчальному класі, а потім відбувся святковий обід. Діти подружилися і домовилися, що будуть спілкуватися у майбутньому.

Related Posts

Tags

Share This

468 ad 404