ПОТРІБНО ЗНАТИ: Віра змінює генетичну основу людини.

Кві 29, 2016 by

ПОТРІБНО ЗНАТИ: Віра змінює генетичну основу людини.

Коли в ЗМІ з’являються публікації про чудесне зцілення від смертельного захворювання, на обличчях лікарів і вчених, як правило, з’являються скептичні посмішки. Навіть коли мова йде про незаперечні факти, підтверджених сучасними методами дослідження, традиційна медицина або відмахується від них, або намагається пояснити несподіване одужання хворого помилкою в діагнозі.

Однак американський генетик Брюс Ліптон стверджує, що за допомогою істинної віри, виключно силою думки людина і справді здатна позбутися хвороби. І ніякої містики в цьому немає: дослідження Ліптона показали, що спрямований психічний вплив здатен змінювати  генетичний код організму!

Гени підвладні людській вірі.

Протягом багатьох років Брюс Ліптон спеціалізувався в області генної інженерії, успішно захистив докторську дисертацію, став автором ряду досліджень. Весь цей час Ліптон, як і багато генетиків та біохіміків, вірив що людина є певним біороботом, життя якого підпорядковане програмі, записаної в його генах.

Гени з цієї точки зору визначають практично всі: особливості зовнішнього вигляду, здатності і темперамент, схильність до тих чи інших захворювань і, в кінцевому результаті, тривалість життя. Ніхто не може змінити свій особистий генетичний код, а значить, нам залишається лише змиритися з тим, що зумовлено природою.

Поворотним моментом у поглядах доктора Ліптона стали проведені ним в кінці 1980-х років експерименти з вивчення особливостей поведінки клітинної мембрани. До того в науці вважалося, що саме гени, що знаходяться в ядрі клітини, визначають, що слід пропустити через цю мембрану, а що – ні. Однак досліди Ліптона показали, що зовнішні впливи на клітину можуть змінювати поведінку генів і навіть призводити до зміни їх структури.

Залишалося лише зрозуміти, чи можна проводити такі зміни за допомогою психічних процесів, або, простіше кажучи, силою думки – віри.

– По суті, я не придумав нічого нового, – каже доктор Ліптон. – Протягом століть медикам відомий ефект плацебо – коли хворому пропонують нейтральну речовину, стверджуючи, що це ліки. В результаті речовина і справді зцілює . Але, як не дивно, наукового пояснення цьому явищу досі не було.

Моє відкриття дозволило дати таке пояснення: за допомогою віри в цілющу силу ліки людина змінює йдуть в його організмі процеси, в тому числі і на молекулярному рівні. Він може «відключати» одні гени, змушувати «включатися» інші і навіть міняти свій генетичний код.

Слідом за цим я подумав про різні випадки чудесного зцілення. Лікарі від них завжди відмахувалися. Але насправді, навіть якщо б у нас був всього один такий випадок, він повинен був змусити лікарів задуматися над його природою.

ДИВА можливі!

Академічна наука прийняла ці погляди Брюса Ліптона в багнети. Однак, він продовжив свої дослідження, в ході яких послідовно доводив, що без всяких ліків цілком можна впливати на генетичну систему організму. Науковий напрямок, що вивчає вплив зовнішніх впливів на генетичний код, отримало назву «епігенетика».

І все ж головним впливом, здатним змінювати стан нашого здоров’я, Ліптон вважає саме силу думки – то, що відбувається не навколо, а всередині нас.

– Давно відомо, що у двох людей може бути однакова генетична схильність до раку, – заявляє Ліптон. – Але у одного хвороба проявилася, а в іншого – ні. Чому? Та тому, що вони жили по-різному: один частіше відчував стреси, ніж другий; у них були різні самооцінка і самовідчуття, різний хід думок.

Сьогодні я можу стверджувати, що ми здатні керувати нашою біологічною природою; ми можемо за допомогою думки, віри і прагнень впливати на наші гени.

Велика відмінність людини від інших істот на Землі полягає в тому, що вона може змінювати своє тіло, зцілюватися від смертельних хвороб і навіть позбавлятися від спадкових захворювань, даючи на це психічні установки організму. Ми зовсім не зобов’язані бути жертвами нашого генетичного коду і обставин життя.

Повірте в те, що ви можете зцілитися, – і ви вилікуєтеся від будь-якого захворювання. На перший погляд, все гранично просто. Але тільки на перший погляд .

Якби все було так просто, то більшість людей з легкістю вирішували б будь-які проблеми зі здоров’ям за допомогою проголошення нехитрих мантр на кшталт «Я можу зцілитися від цієї недуги», «Я вірю, що мій організм в стані сам зцілитися» …

Але нічого цього не трапляється, та й, як пояснює Ліптон, не може відбуватися, якщо психічні установки проникають тільки в область свідомості, що визначає лише 5% нашої психічної діяльності, не зачіпаючи решту 95% – підсвідомість. Простіше кажучи, лише одиниці з тих, хто повірив в можливість самозцілення силами свого мозку, насправді дійсно в це вірять – і тому домагаються успіху. Більшість же на рівні підсвідомості заперечують таку можливість.

Ще точніше: саме їх підсвідомість, яке, власне кажучи, на автоматичному рівні і контролює всі процеси в нашому організмі, відкидає таку можливість. При цьому воно (знову-таки на рівні автоматизму) зазвичай керується принципом, що ймовірність того, що з нами станеться щось надприродне, куди менше, ніж подальше протікання подій за найгіршим варіантом.

Згідно Ліптон, саме на такий лад наша підсвідомість починає налаштовуватися в період раннього дитинства, з народження до шести років, коли самі незначні події, навмисно або випадково сказані дорослими слова, покарання, травми формують «досвід підсвідомості» і в підсумку – особистість людини. Причому сама природа нашої психіки влаштована так, що все погане, що відбувається з нами, відкладається в підсвідомість куди легше, ніж пам’ять про приємні і радісні події.

В результаті «досвід підсвідомості» у  більшості людей на 70% складається з «негативу» і лише на 30% – з «позитиву». Таким чином, щоб дійсно досягти самозцілення, необхідно, щонайменше, змінити це співвідношення на прямо протилежне. Тільки таким чином можна зламати бар’єр, встановлений підсвідомістю на шляху вторгнення сили нашої віри в клітинні процеси і генетичний код.

Віра – потужна сила, яка змітає на своєму шляху будь-які перешкоди!

Вір і отримуй свою диво!

Related Posts

Share This

468 ad 404