Першого каменя для будівництва храму у Чернівцях привезли з річки Черемош

Тра 26, 2017 by

Першого каменя для будівництва храму у Чернівцях привезли з річки Черемош

25 травня 2017 року  відбулося закладення першого каменя будівництва храму Вознесіння Господнього по вул. Лукияновича, 4в, що в Чернівцях. На запрошення громади цььго дня до храму прибув митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, щоб освятити першого каменя та благословити вірних на тяжку працю будівництва.

 Владику Данила зустріли староста храму Юрій Дмитрюк та діти в національному вбранні з вітальними віршами і квітами.  Вже у тимчасовому храмі архієрея привітав настоятель, отець Володимир Токарюк та благочинний Чернівців, протоієрей Микола Занькович. Настоятель пропросив у владики благослвення та архіпастирських молитов, щоб Господь допопоміг згуртувати громаду для будівництва храму.

Митрополит Данило очолив божественну літургію. Аррхієрей під час проповіді застеріг вірян, що труднощів буде чимало, але з вірою в серці і любов’ю до Бога усі перешкоди можна подолати без сумніву.

Спеціально для цієї події з берегів річки Черемош було привезено три великих камені які, за словами отця Володимира Токарюка, символізують національний дух та єдність нашого українського православ’я. Митрополит Данило звершив чин освячення перших каменів, які лягли під майбутній храм. На сьогоднішній день вже викопано котлован і укладено цементну основу.

Дощ не став на заваді цієї події. Прийшло багато людей, зокрема й архітектори, автори плану майбутнього храму.

Related Posts

Tags

Share This

468 ad 404