Кляп з туалетного паперу зупинив життя новонародженій

Бер 10, 2018 by

Кляп з туалетного паперу  зупинив життя новонародженій

Страшні гріхи у молоді роки не змиваються ніякими сльозами до самої смерті. Вбивство власної дитини, яка щойно народилася є гріхом, який не прощається і не виправдовується. Закон і суспільство не може змиритися з тим, що безцінне життя зникає без шансу на продовження.

6-го березня 2018 року апеляційний суд Чернівецької області підтвердив рішення суду першої інстанції щодо вироку молодій жінці, можна сказати ще дівчині, яка таємно народила дитину у своєму помешканні і зробила все, щоб маля не жило. На 38-40 тижні вагітності, це було  у січні 2017 року, жінка відчула, що ось-ось буде народжувати. На той час вона мешкала в одній з кімнат найманої квартири у місті Чернівцях. Проживала спільно з цивільним чоловіком. Дивно, але факт вагітності жінці вдавалося приховувати і від співмешканця, і від родичів та близьких.

Того нещасливого дня у квартирі нікого не було. Жінка підготувалася до пологів сама, як змогла. Варто відзначити, що на жодному обліку у лікарів вона не перебувала. Тому вагітність, на той момент, і справді була таємницею для будь-кого.

Жінка наважилася на великий ризик – народжувати самотужки. Між 9 та десятою годиною ранку народилося маля – дівчинка вагою 3 кг. 950 гр. та 58 см. Це стало відомо згодом, під час слідчих дій. Дівчинка була абсолютно здоровою і показувало ознаки прагнення до життя. Жінка переконалася, що дитина жива і перерізала пуповину звичайними ножицями. Після цього поклала дівчинку на підлогу. Сама піднялася і взявши туалетний папір склала його кілька разів у форму кляпу, який помістила новонародженій у рот. Згодом мати-вбивця переконалася, що дитина вже не дихала. Потім вона обгорнула тільце рушником і помістила у декілька поліетиленових пакетів для сміття. Згорток помістила в поліетиленову сумку, яку віднесла в підсобку, що знаходиться не в квартирі, а в загальному коридорі.

Цей злочин приховати не вдалося. І можна тільки уявити стан рідних і близьких цієї жінки людей, знайомих, які дізналися про трагедію.

Згідно із класифікацією навмисних вбивств, яка існує в теорії кримінального права вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини належать до виду умисних вбивств з обставинами, що пом’якшують покарання. Це зумовлене наявність такого особливого психофізіологічного стану жінки під час пологів або одразу після них, за якого вона не спроможна у повній мірі розуміти характер своїх дій та керувати ними, що і зумовлює зменшену суспільну небезпечність цього злочину у порівняно з умисним вбивством передбаченим п.2 ч.2 ст.115 КК України.

Тож, колегія суддів апеляційного суду Чернівецької області залишила без змін вирок Шевченківського районного суду – призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк 2 роки і шість місяців.

Related Posts

Tags

Share This

468 ad 404