Катів ізолювали від суспільства на 6 років

Лют 22, 2018 by

Катів ізолювали від суспільства на 6 років

До 6 років позбавлення волі засуджено двох 20-річних буковинців, яких визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень, а саме – катуванні, грабежі, незаконному позбавленні волі.
На дворі 21-ше століття, а коли дізнаєшся про злочини, які сміливо можна назвати звірствами не від світу цього, наче опиняєшся у середньовіччі. Це ж як треба морально деградувати, щоб без жодних мотивів зазіхати на життя безвинної людини, яка лише починає жити. Свідомим людям цього не збагнути, адже це ніяк не вписується у форму цивілізованого і морального життя. Тільки лікарі могли б дати пояснення дикій поведінці двох аморалів.

Будучи п’яними два молодики, які вже мали проблеми із законом, прогулювалися вулицею Учительською в місті Чернівцях. Дорогою, неподалік магазину «Жаклін», зустріли неповнолітнього хлопця та без жодних причин почали його бити. Юнакові нападники завдали важких ударів в обличчя та голову, від цього він почав непритомніти. Бандитів цей факт аж ніяк не засмутив і вони потягли хлопця у сарай біля будинку одного із них. У сараї хлопця знову побили та погрожуючи зґвалтуванням, змусили роздягнутися догола, навіть зняти білизну. В такому вигляді наказали віджиматися від підлоги поставивши на спину велику дерев’яну колоду. Усе це злочинці знімали камерою мобільного телефону. Потім, погрожуючи металевою трубою, забрали у потерпілого його мобільний телефон та замкнули у підвалі будинку.
Як наслідок, хлопець отримав сильну морально-психологічну травму та намагався покінчити життя самогубством. Довелося проходити серйозну психологічну реабілітацію. Так, розумного і будь-якого пояснення причини злочину немає, але мета нападників очевидна – принизити людську гідність.
Звісно, що зусиллями правоохоронців катів було затримано. Всі докази зібрано. Настав день винесення ухвали суду. До судової зали прийшли свідки, родичі, друзі потерпілого, була молодь. Двоє обвинувачених, як годиться, під наглядом, але поводяться зухвало. Коли колегія суддів пішла до нарадчої кімнати, молодики не скупилися на образи присутнім у залі. Вели себе агресивно, голосно вигукували безглузді погрози і дико сміялися. Це все робило їх жалюгідними створіннями без роду і племені. Ця картина надовго запам’ятається молодим людям, які побачили до якого тваринного рівня може опуститися людина.
У цій справі не важливо й знати, що підсудні визнали свою провину. Чому не важливо? Напевне тому, що зробили вони це, аби зменшити строки неминучого ув’язнення, і не більше. Їх поведінка у залі суду є підставою вважати, що до розкаяння іще далека дорога. Судді апеляційного суду Чернівецької області підтвердили висновок суду першої інстанції. Шість років дані особи нікому не будуть ламати життя, бо перебуватимуть за гратами.

Related Posts

Tags

Share This

468 ad 404